produktové řady
logo                                      Izraelská korektivní kosmetika              

PERMANENTNÍ MAKE-UP - MIKROPIGMENTACE

Permanentní make-up - mikropigmentace je aplikace vpravování barevných pigmentů do vrchní vrstvy pokožky speciálním přístrojem. Správně aplikovaný permanantní make-up je tak  přirozený, že vaše okolí nepozná, že ho máte a přitom budete vypadat vždy svěže a upraveně.
Jsem zastáncem přirozenosti, jemnosti a vkusu. V přirozenosti tkví krása permanentního make-upu. S permanentním make-upem můžete vypadat stále dobře a ušetřit spoustu času. Při své práci využívám zkušenosti z praxe vizážistických služeb a barvové typologie, vnímám barevné ladění a vyvážení drobných asymetrií v obličeji.
Kladu důraz na kvalitní materiály, přístroje a neustálé zdokonalování se. Nabízím pigmenty ověřených renomovaných firem s dlouholetou mezinárodní praxí - německé firmy MT.DERM (AMIEA) a kalifornské firmy Lipigments. Pracuji se špičkovým německým přístrojem značky Amiea, který umožňuje naprostou přesnost.

Nabízím úkony:
permanentní make-up obočí metodou stínováním či vláskováním
permanentní oční linky v kompaktní linii či bodově mezi řasy pro efekt hustších řas
permanentní výplně rtů
permanentní kontury rtů

V ceně je zahrnuta 1 korekce provedena nejpozději do 3 měsíců.  Oživení barvy PM do 1 roku až 2 let nabízím s výraznou slevou - cena po konzultaci.
                                
                                                                                                                              


krásná pleť s dermokosmetikou Christina