logo                                      Izraelská korektivní kosmetika              
Amitha - ajurvédská (indická) masáž hlavy 
Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je také označovaná jako antistresová masáž. Její účinek není jen fyzický, působí i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.  Nejvíce se stres projevuje na hlavě, krku a ramenech, kde jsou důležitá energetická centra těla. Napětí se začína hromadit v podobě ztuhlého krku a ramen.
Indická masáž hlavy vám  zmírní napětí a rozpustí vláknité shluky a uzlinky, zlepší výkonnost oběhového a lymfatického systému, toxiny z napjatého svalstva se rozptýlí, a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost, pevnost a chuť do života. Masáží pokožky hlavy (tajemství krásných vlasů Indek) dochází k prokrvení a tím i k přílivu živin k vlasovým kořínkům. AMITHA  patří do skupiny omlazovacích a očistných procedur.  Tato terapie  sladí činnost obou mozkových hemisfér, a tak zvyšuje výkon mysli, zlepšení úsudku, soustředění, paměti a orientace.

Účinky masáže:
povzbuzení krevního oběhu, zmírnění očního napětí, podpora činnosti nervového systému, stimulace oběhového a lymfatického systému, odstranění toxických látek z tkání, povzbuzení růstu vlasů a zlepšení jejich kvality, povolení svalstva vlasové pokožky hlavy, odstraňuje : migrény, stres, nespavost, únavu, hukot v uších, zvyšuje koncentraci.

Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží, při které se nejvíce relaxuje. Navozuje  příjemný duševní stav. Budete si přát, aby to nikdy neskončilo...

 
Kosmetická masáž
Masáž je velmi účinnou a příjemnou fází kosmetického ošetření. Má pozitivní efekt na pleť, ale i na uvolnění celého těla a psychického napětí.
Masáž provádím na základě diagnostiky a kondice pleti. Používám tahy lymfatické masáže, tlakové masáže a mikromasáže. Současně pracuji
s energií Reiki. Kosmetická masáž má omlazujicí účinky. Je stejně kvalitní terapií jako celotělová  masáž. Pomůže Vám relaxovat, ale zároveň stimuluje jak pokožku, tak i  celé tělo a duši. Budete odcházet odpočaté a nabité energií.


Medová masáž

Narozdíll od klasické masáže, medová masáž využívá  blahodárné účinky kvalitního včelího medu a  tzv. pumpováním (speciální tahy, přičemž se dodržuje tok lymfy)  z organismu odstraňuje nečistoty a toxiny, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Med vlivem napětí a pod tlakem vytahuje z těla škodlivé látky a houstne. Jedná se o osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž silně oživuje celý organizmus. Pomáhá při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, napětích, nervových poruchách, stavech neklidu, depresích, bolestech  hlavy, chronické rýmě, nespavosti, stáří, chronických onemocněních, při bolestech kloubů, artróze, artritidě a revmatizmu. Je nevhodná pro  těhotné ženy, alergiky na včelí produkty, při trombóze, v oblasti otevřených ran.
Medová masáž je nejen masáží, ale ošetřením těla i ducha.  Dochází nejen k detoxikaci organismu, ale i posilování životní energie. Budete se cítit jako znovuzrození. Tato metoda za pomoci blahodárných účinků medu je úspěšně využívána v Německu, Rakousku, v slovenských a maďarských termálních lázních. Masáž je určena pro ženy a muže od 15 let.
Aplikace masáží:
    - pro detoxikační kúru (
sestávající  až z deseti aplikací) provádím masáž 1x týdně
    - preventivní očistná masáž 1x měsíčně

Reiki
Terapie "Reiki" poskytuje klid a harmonii mysli, tělu i duši.  Reiki  v názvu ukrývá dva pojmy - Rei (univerzální)  Ki (životní energie). Vznikla na konci 19.století v Japonsku. Je to  jednoduchá a přímá terapie pomocí rukou. Jde o působení univerzální energie na energetická centra člověka - na čakry, energetický systém. Cílem terapie je doručit tělu  životadárnou energii, a povzbudit tak organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci. Energie se dostane přesně tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Doplňuje klasickou medicínu tím, že řeší i psychické příčiny nemocí.  Reiki navozuje duševní rovnováhu, může nám pomoci překonat náročné životní situace.Terapie Reiki je vhodná nejen pro dospělé a děti, ale lze ji aplikovat i na zvířata a rostliny. Pomáhá při běžných onemocněních, napomáhá hojení, tlumí bolest.

Reiki lze  spojovat například i s masáží, kdy se masáž stává příjemnější a účinnější.Reflexní masáž rukou - terapie
Reflexní  masáž  rukou  je bezpečnou,  účinnou,  přirozenou  doplňkovou  terapií,  která  léčí  řadu  zdravotních  potíží,  podporuje  duševní  pohodu a optimalizuje celkový stav organismu. Cílenou masáží a ošetřením  reflexních plošek dochází k výraznému uvolnění napětí, odstranění únavy, zlepšení manuální zručnosti a hybné schopnosti rukou. Každý orgán, žláza a další fyziologické části mají svůj protějšek v reflexním bodu, skrze který si tedy nejen ověříme, zda vše funguje tak, jak má, ale hlavně ošetřením tohoto bodu cíleně napravujeme případný problém. Lze ji spojovat s jinou masáží.

Reflexologie ruky je výborný preventivní prostředek, který podporuje zdraví.

Masáž je nevhodná při vysoké teplotě, při trombóze hlubokých žil, či po pooperačním stavu. Je také nevhodná při užívání léků na úpravu činnosti štítné žlázy, léků na cukrovku, hypertenzi (vysoký krevní tlak), nebo epilepsii, při řídnutí kostí, artritidě a dně, po transplantaci orgánů, v těhotenství nebo při plísňových onemocněních.

  
Kryomasážní kuličky krásyKryomasážní kuličky krásy